Aktualności

Z tą aplikacją nie zgubisz u nas auta

Zdarzyło się Wam, spiesząc na zakupy, zapomnieć, w którym miejscu zaparkowaliście? Teraz nie musicie już przejmować się tym. Jeśli „zgubicie" u nas auto, w jego odszukaniu pomoże specjalna aplikacja.

To się może przytrafić każdemu. Pędzimy na zakupy, parkujemy, wracamy i... okazuje się, że zapomnieliśmy, gdzie zaparkowaliśmy. Panika!

Znaleźliśmy na to jednak rozwiązanie. Od dziś możecie u nas skorzystać ze specjalnej aplikacji mobilnej, która podpowie Wam, gdzie stoi Wasze auto. Wystarczy, że wpiszecie w nią numer rejestracyjny samochodu, a aplikacja pokaże zdjęcie auta i wskaże miejsce parkingowe oraz drogę do samochodu.

Prawda, że fajnie? Koniec więc z kluczeniem po parkingu, zastanawianiem się i dociekaniem - „a może tam stoję?". Żeby skorzystać z aplikacji macie dwie opcje.

  1. Możecie się udać na pasaż galerii do jednego z 7 naszych Infokiosków i tam użyć aplikacji. Wystarczy wpisać numer rejestracyjny w okienko oznaczone samochodem i lupą.
  2. Możecie także bezpłatnie pobrać aplikację „Galeria Jurajska - Znajdź mój samochód":

     

Nasza aplikacja ma jeszcze jedną, ciekawą funkcjonalność. Siedząc wygodnie w domu będziecie mogli sprawdzić, ile jest wolnych miejsc parkingowych w galerii, a tym samym lepiej zaplanować swoje zakupy, wybierając najlepszą dla siebie porę dnia.