Informacje

Godziny otwarcia

Galeria Jurajska:

poniedziałek - sobota: 10:00 - 22:00

niedziela: 10:00 - 20:00

Cinema City:

przez cały tydzień: 10:00 - 22:45

Kontakt

Adres:

Galeria Jurajska

Aleja Wojska Polskiego 207

Częstochowa

Punkt informacyjny: Tel. 34 399 10 30

Sekretariat biura: Tel. 34 399 11 60

E-mail: galeriajurajska@gtc.com.pl

Parking

Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej udostępniamy DARMOWY WIELOPOZIOMOWY PARKING mogący pomieścić blisko 2000 samochodów + PARKING STRZEŻONY.

Planujesz przyjazd autobusem lub samochodem mającym powyżej 2 m? Skorzystaj z przestronnego i bezpłatnego parkingu autokarowego znajdującego się tuż przy wejściu od strony DK1. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca pod nr tel. 034 399 12 00

Dojazd

Autobusem:

dojazd autobusem na przystanek do Galerii Jurajskiej liniami:

12, 20, 21, 24, 26, 31, 32, 35, 53, 57, 58, 59, 65, 67, 68

Taxi:

telefon: 34 19191

Samochodem:

Karta podarunkowa

Czym jest Karta Podarunkowa?

Karta Podarunkowa to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla współpracowników oraz klientów.

Jak działa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Jurajskiej akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania a transakcje nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

Jak można ją zakupić?

Kartę podarunkową możesz zakupić w punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej i zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 4000 zł gotówką, karta płatniczą lub przelewem.
Kupując kartę płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 15 minut od jej zakupu.

Jak można sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

  • na stronie internetowej: www.flex-e-card.pl
  • w punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej
  • dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923
  • Skanując kod QR na odwrocie karty smartfonem

STAN KONTA
FAQ
REGULAMIN

 

 

Zamówienia dla firm

Karta Podarunkowa to elegancji sposób nagradzania oraz motywowania Twoich pracowników. Zapakowana w gustowne etui może również stanowić znakomity podarunek dla Twoich klientów. Kupując karty podarunkowe wpłacasz tylko kwotę zasilenia kart. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opat.

Do pobrania:

Dla mediów

Tomasz Pietrzak
Specjalista ds. PR
Guarana Public Relations
e-mail: tomasz.pietrzak@guaranapr.pl
phone: 509 106 256

Wynajem

W przypadku zainteresowania wynajmem powierzchni handlowej lub reklamowej na terenie Galerii Jurajskiej, prosimy o przesyłanie zapytań na adres: galeriajurajska@gtc.com.pl lub asuda@gtc.com.pl

O Galerii Jurajskiej

Galeria Jurajska to trzecie centrum handlowo-rozrywkowe zrealizowane przez Globe Trade Centre S.A. (GTC) w Polsce i pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpiło w październiku 2009 roku.

Galeria Jurajska

Galeria Jurajska usytuowana jest w Alei Wojska Polskiego 207 - przebiegającym przez całą Częstochowę fragmencie drogi krajowej nr 1, łączącej północ i południe Polski.

Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 000 mkw., z czego 49 000 mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści prawie 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.

W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych. Dla wielu z nich jest to debiut na lokalnym rynku handlowym. Swoje sklepy w Galerii Jurajskiej otworzyły m.in. Alma, grupa LPP (Reserved, Cropp, Home & You, House, Mohito), grupa Inditex (Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti), TK Maxx, C&A, Euro RTV AGD, Intersport, Empik, H&M, New Yorker, Smyk, Rossman, Sephora, Super Pharm, Douglas, Promod, Trussardi, Apart i wiele innych.

O GTC

Grupa GTC powstała w 1994 r. i jest deweloperem i zarządcą nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej, Wschodniej i Południowej. Grupa działa w Polsce oraz w Rumunii, na Węgrzech, w Chorwacji, Serbii, Bułgarii, na Słowacji oraz w Czechach.

GTC

GTC realizuje inwestycje i aktywnie zarządza nieruchomościami w dwóch sektorach rynku nieruchomośći: biurowym i centrów handlowo-usługowych. Wybudowała dotychczas 43 projekty biurowe oraz 12 galerii handlowych, o łącznej powierzchni ponad 1 mln. m kw.

Do największych galerii handlowych wybudowanych przez GTC można zaliczyć Galerię Mokotów, pierwszą galerię handlową w Warszawie, Galerię Kazimierz (Kraków), Avenue Mall Zagreb (Zagrzeb) czy Galerię Jurajską (Częstochowa). Obecnie w portfelu GTC znajduje się 8 galerii handlowych: w Polsce, Chorwacji, Rumunii i Bułgarii, o łącznej powierzchni 234 tys. m kw.

GTC planuje wybudowanie dwóch kolejnych galerii w Warszawie: Galerii Wilanów i Galerii Północnej. Galeria Wilanów bedzie pierszym w Polsce centrum handlowym nowego typu. Otwarta na zewnątrz, otoczona terenami wypoczynkowymi, placami zabaw i zielenią inwestycja położona będzie w warszawskim Miasteczku Wilanów, jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji mieszkaniowych w Polsce. Jej otwarcie planowane jest na 2017 r.
Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w północnej części Warszawy i pierwsza tej wielkości galeria handlowa, która zostanie oddana do użytku w stolicy od 11 lat. Obiekt o powierzchni ponad 64 000 mkw. zlokalizowany jest przy ulicy Światowida. Inwestorem i zarządcą Galerii Północnej jest Grupa GTC, otwarcie centrum zaplanowano na III kwartał br. Zgodnie z szacunkami Grupy GTC w bezpośrednim zasięgu obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Specyfika tych grup docelowych została uwzględniona nie tylko w ofercie handlowej, ale i w projekcie architektonicznym budynku. Wykonany przez studia APA Wojciechowski oraz TzurArchitects, zakłada m.in. specjalną aranżację przestrzeni dachu, umożliwiającą aktywny wypoczynek wśród zieleni. Obiekt będzie spełniał również najwyższe standardy ekologiczne, co potwierdza precertyfikacja na poziomie LEED Gold. Galeria Północna gwarantuje niedostępną dotychczas w tej części miasta ofertę handlową, rozrywkową i usługową. Do dyspozycji gości oddanych zostanie ponad 220 sklepów, butików i punktów usługowych znanych rodzimych i światowych marek, strefa gastronomiczna, 11-salowe kino oraz 2 300 miejsc parkingowych. Do grona najemców dołączyły m.in. pierwszy w Polsce sklep Hamley's, marki grupy LPP, TK Maxx, H&M, Martes Sport, Cinema City, Carrefour z pełnoformatowym hipermarketem, Bierhalle i centrum medyczne Enel-Med. Za komercjalizację Galerii Północnej odpowiadają firmy Cushman&Wakefield oraz JLL. Więcej na: www.galeriapolnocna.pl.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie WIG30. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowych indeksów: Dow Jones STOXX Eastearn Europe 300 index, GPR 250, skupiającego akcje 250 największych i najbardziej płynnych spółek sektora nieruchomości w świecie oraz FTSE EPRA/NAREIT Emerging Index.

Więcej na: www.gtc.com.pl