Alma

Artykuły spożywcze

Alma

zobacz na planie

poziom: 1

godziny otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 22:00
niedz.: 10:00 - 20:00

Opis

Delikatesy Alma to miejsce, w którym rozpoczyna się podróż po fascynującym świecie kulinarnych doznań. Oferują one ponad 60 000 produktów, w tym kilka tysięcy unikatowych artykułów, sprowadzanych ze wszystkich niemal zakątków świata. Poznają je Państwo lepiej dzięki pokazom, degustacjom oraz specjalnym wydawnictwom, poświęconym kulinarnym tradycjom różnych regionów.

Naszych klientów zapraszamy do programu Klub Konesera, w którym każdy zakup premiowany jest punktami. Punkty Klubu można wymieniać na atrakcyjne nagrody, a na klubowiczów czeka wiele ciekawych promocji.

Konkurencyjne ceny, szeroki asortyment i przyjazny, kompetentny personel sprawiają, że zakupy w Delikatesy Alma są prawdziwą przyjemnością.

Pieczywo
Zapach gorącego chleba o chrupiącej skórce i sprężystym miąższu doprowadzi Państwa prosto do naszego stoiska piekarniczego, w którym oferujemy kilkadziesiąt rodzajów pieczywa.
Alkohole świata
Blisko 1 500 gatunków wina, bogaty wybór whisky, szeroka oferta piw z polskich i zagranicznych browarów. Znajdziecie Państwo u nas wiele kolekcji win białych i czerwonych, które są dostępne tylko w Delikatesach Alma.
Ryby
W naszych Delikatesach znajdziecie Państwo bogatą ofertę ryb. Wędzony łosoś, świeży tuńczyk, owoce morza to propozycje dla tych, którzy nie ustają w poszukiwaniach nowych, wyjątkowych smaków.
Sery
Tylko w Almie czeka na Państwa Rondo Serowe, oferujące wyselekcjonowane kompozycje różnych Gatunków serów. Wśród nich znajdziecie Państwo sery pochodzące z: Włoch, Hiszpanii, Francji i wiele innych.
Warzywa i owoce
Oferujemy bogaty wybór warzyw i owoców z całej Europy. Dodatek świeżych ziół pozwoli Państwu wyczarować potrawy ze wszystkich stron świata.
Wędliny, Krakowski Kredens
Oferujemy bogaty wybór najlepszych wędlin z kraju i ze świata. Zachęcamy do skosztowania produktów Krakowskiego Kredensu. Zadowolą one smakoszy doceniających polskie wyroby.