Aktualności

Podaruj zakupy w Galerii Jurajskiej

Jeśli macie dylemat, jaki prezent urodzinowy lub świąteczny sprawić osobie, która ma niemal wszystko lub szukacie pomysły na uniwersalny upominek, który uszczęśliwi każdego, podarujcie zakupy w Galerii Jurajskiej.

Teraz to niezwykle proste. Nasze centrum handlowe wprowadziło właśnie przedpłacone, elektroniczne Karty Upominkowe (Prepaid Gift Cards), które można zasilić dowolną kwotą z przedziału od 30 zł do 1000 zł, a następnie sprezentować bliskim.

Z Kartą Podarunkową zrobimy zakupy we wszystkich sklepach, salonach, restauracjach i punktach usługowych w naszym centrum. Ważna jest ona przez 12 miesięcy. Oznacza to, że osoba obdarowana nie musi spieszyć się z jej realizacją - ma na to cały rok.

Nasza karta działa identycznie jak Twoja karta płatnicza, jedyna różnica jest taka, że honorowana jest ona wyłącznie na terenie Galerii Jurajskiej. Kartę można nabyć w naszym Punkcie Informacyjnym. Wydawana jest ona "od ręki".

Karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent świąteczny, ślubny, urodzinowy, upominek dla szefa czy pracowników, którzy osiągają bardzo dobre wyniki. Karta daje możliwość samodzielnych zakupów, pozwala także uniknąć wpadki prezentowej. Ma także jedną, ogromną zaletę, daje frajdę robienia zakupów w najlepszej galerii handlowej w Częstochowie.