Aktualności

Kartę Podarunkową zamówisz teraz on-line

Karta Podarunkowa Galerii Jurajskiej to idealny prezent na każdą okazję, z którego chętnie korzystacie np. w okresie świąt czy szukając uniwersalnego upominku dla bliskiej osoby, chociażby z okazji urodzin, imienin czy komunii.

Dzięki niej obdarowana osoba sama może zrobić zakupy w naszym centrum handlowym i poszukać w sklepach rzeczy, która ją ucieszy. Kupując kartę macie także wybór, jaka kwota z przedziału od 30 do 1000 zł, znajdzie się na niej.

Do niedawna, aby ją kupić należało wybrać się do Galerii Jurajskiej, podejść do naszego Punktu Informacyjnego i tam załatwić wszelkie formalności. Ta opcja wciąż pozostaje, dochodzi jednak kolejna.

Karty Podarunkowe można już zamawiać on-line.

Wystarczy wejść na stronę https://galeriajurajska.flex-e-card.pl i złożyć zamówienie. Poprzez formularz samodzielnie możecie wybrać kwotę doładowania z przedziału od 30 do 1000 zł, a następnie podać imię i nazwisko jej posiadacza. Płatność dokonujecie on-line. Po złożeniu zamówienia, po 24 godzinach, odbieracie kartę w Punkcie Informacyjnym Galerii Jurajskiej.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które mieszkają daleko poza Częstochową, a chcą jednocześnie sprawić prezent osobie, która do Galerii Jurajskiej ma niedaleko.

To jednak nie jedyne udogodnienie. Poprzez naszą stronę, wprowadzając 16-cyfrowy numer karty, możecie sprawdzić jej saldo. Podając z kolei 16-cyfrowy numer karty oraz specjalny kod aktywujecie ją samodzielnie on-line.