Aktualności

MAGICZNA NOC RABATÓW MOC!

Wpadnij na noc pełną rabatów i magii. Tylko w Galerii Jurajskiej!

A gdyby tak na jedną noc ceny w sklepach Galerii Jurajskiej spadły nawet o kilkadziesiąt procent? To możemy Wam obiecać. Zapraszamy już 30 października br. na wyjątkową noc zakupów pełną rabatów.

Jesień sprzyja zakupom! Z myślą o poszukujących okazji i w trosce o Wasze bezpieczeństwo, już 30 października wydłużymy godziny otwarcia naszych sklepów, tak abyście w komfortowych warunkach oraz z zachowaniem dystansu społecznego mogli zrobić udane zakupy.

Promocje jakie przygotowaliśmy dostępne będą u nas tylko przez kilka godzin. Wyjątkowa i bezpieczna "MAGICZNA NOC RABATÓW MOC" potrwa do 23:00.

Odwiedzając nas w tym czasie możecie liczyć na atrakcyjne rabaty, jakie przygotowały sklepy. Nie zabraknie także innych form promocji, dzięki którym będziecie mogli upolować wyjątkowe okazje.

UWAGA!
Z uwagi na obecną sytuację, całe wydarzenie odbywa się w zaostrzonym rygorze sanitarnym i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Odwiedzający nas klienci, podobnie jak każdego dnia, muszą mieć zasłonięte nosy i usta, a także stosować się do zasad panujących w galerii, w tym dystansu społecznego i dezynfekcji rąk.

Zapraszamy!

"MAGICZNA NOC RABATÓW MOC"
30 października 2020, do godz. 23:00