Aktualności

Sięgnij po więcej! Wykorzystaj pomysł na prezent idealny

Chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent, ale nie chcesz lub nie możesz wychodzić z domu? Teraz Kartę Podarunkową Galerii Jurajskiej kupisz online. Wystarczy kilka kliknięć, a wyślemy ją pod wskazany adres.

Szukasz ciekawego prezentu lub upominku, na nadchodzące święta lub inną okazję, ale chcesz, żeby był on jednocześnie uniwersalny i dla każdego?

Poprzez naszą stronę internetową można teraz nabyć wyjątkowe Karty Podarunkowe, które doładowuje się dowolną kwota od 30 zł do 1000 zł.

Wystarczy wejść na stronę https://galeriajurajska.flex-e-card.pl i złożyć zamówienie, wskazując swój adres lub adres osoby obdarowywanej.

Kupując Kartę Podarunkową Galerii Jurajskiej sam decydujesz o wysokości kwoty, jaka się na niej znajdzie, unikasz także rozczarowań prezentem, bo kartą można zapłacić za zakupy w dowolnym sklepie Galerii Jurajskiej i to przez cały rok!

To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sprawić bliskim niewielki prezent, ale także dla osób, które chcą mieć gest i zafundować obdarowanym coś większego.

Chcesz podarować kartę swoim pracownikom? Sprawdź szczegóły