Aktualności

Zrób zakupy i weź udział w loterii. Pula nagród warta jest ponad 67 000 zł!

Aż 2211 nagród czeka na szczęśliwców, którzy w dniach od 25 listopada do 2 grudnia zrobią zakupy w Galerii Jurajskiej i wezmą udział w loterii!

W Galerii Jurajskiej szykuje się gorący sezon zakupowy i to nie tylko ze względu na promocje Black Friday czy Black Week, ale również z powodu „Loterii Pełnej Przygód", która wystartuje już 25 listopada i potrwa do 2 grudnia.

Jej pula nagród warta jest ponad 67 000 złotych, a znajdujące się w niej rzeczy z chęcią zobaczylibyście... pod choinką. Co konkretnie?

Wśród nagród można znaleźć: 5 tabletów Samsung Galaxy Tab A7 Lite, 5 tabletów Lenovo Tam M10 HD, 5 Xboxów Series S, 3 ekspresy ciśnieniowe DeLonghi Magnifica S ECAM, 4 prasownice do ubrań SteamOne Minilys Plus, 5 generatorów pary Philips, 4 oczyszczacze powietrza Sharp, 4 roboty planetarne Bosh, 5 młynków żarnowych DeLonghi, 10 dzbanków filtrujących Brita, 10 kamerek samochodowych Xbliz Z9, 1 iPhone 13, a także aż 150 kart podarunkowych Galerii Jurajskiej o wartości 50 złotych każda oraz 2000 czekolad!

Co zrobić, aby sięgnąć po nagrody?

Zasady naszej loterii są bardzo proste, chociaż - uwaga - pełne przygód! Wystarczy w dniach od 25 listopada do 2 grudnia br. zrobić zakupy w Galerii Jurajskiej za min. 200 zł* (max. 2 paragony), a następnie odebrać specjalny kupon loteryjny (można pobrać w sklepach lub u hostessy w Punkcie Obsługi Loterii), który należy zarejestrować w standzie multimedialnym znajdującym się w Punkcie Obsługi Loterii.

W kolejnym kroku z kuponem trzeba udać się do loteriomatu i wziąć udział w losowaniu, które przypomina „grę komputerową" pełną przygód. Poruszając specjalną kulą będziecie mieli za zadanie strącić złote monety spotkane na trasie. To właśnie dzięki temu dowiecie się czy wygraliście jedną z nagród! Efekty losowania będzie można od razu zobaczyć na dużym monitorze.

Dajcie się więc porwać nie tylko zakupom, ale i świetnej zabawie, jaka może im towarzyszyć. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników!

Szczegóły w regulaminie dostępnym w Punkcie Obsługi Loterii.
*Z wyłączeniem towarów i usług wykluczonych z loterii.