Aktualności

#KierunekJurajska

Jeśli wybierasz się do nas własnym pojazdem skorzystaj z poniższych wskazówek.

W związku z trwającą przebudową alei Wojska Polskiego, jednej z głównych arterii, którą mogliście dojechać do Galerii Jurajskiej, przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek, jak teraz, na czas remontu, najdogodniej do nas dotrzeć.

Jeśli podróżujecie od południa, czyli od strony Katowic:

Opcja nr 1: jadąc trasą DK1 skręćcie za salonem Toyota Częstochowa na pierwszym zjeździe w prawo w ulicę Bolesława Limanowskiego i kierujcie się do Alei Pokoju, a następnie ulicą Gilową, Hutników i Michaela Faradaya do ulicy Mirowskiej. Na Placu Daszyńskiego skręćcie łagodnie w lewo, kolejno przez ulicę Ogrodową i Krakowską. Po paru minutach, po lewej stronie zobaczycie Galerię Jurajską i wjazd na nasz parking.

Opcja nr 2: jadąc trasą DK1 skręćcie za salonem Toyota Częstochowa na pierwszym zjedźcie w lewo w ulicę Rakowską i dalej Jesienną do Alei 11 Listopada. Kolejno kierujcie się do Alei Niepodległości, dalej Alei Wolności, aż do Restauracji Mc Donald's. Na skrzyżowaniu skręćcie w prawo w Aleję Najświętszej Maryi Panny. Na mostku w prawo kolejno do ulicy Katedralnej i Krakowskiej. Po paru minutach, po lewej stronie zobaczycie Galerię Jurajską i wjazd na nasz parking.

Z kolei, jeśli jedziecie od północy, np. od strony Łodzi, jadąc trasą DK1, skręćcie w prawo w Aleję Jana Pawła II, następnie w lewo w ulicę Warszawską, a następnie kierujcie się prosto, mińcie rondo i wjedźcie na ulicę Krakowską przejeżdżając obok Bazyliki Archikatedralnej Świętej Rodziny. Następnie skręćcie w lewo w ul. Kanał Kohna. Przed Wami pojawi się od razu Galeria Jurajska.

Objazdy, które dziś funkcjonują to rozwiązanie tymczasowe, które ma ułatwić Wam dojazd do naszego obiektu.