Aktualności

Upoluj cuda i perełki na naszej garażówce. Już 8 stycznia!

Tu znajdziesz prawdziwe skarby, jeśli tylko troszkę poszperasz i pochodzisz! Już 8 stycznia 2023 r. zapraszamy Was na kolejną edycję naszej wyprzedaży garażowej. Czekamy też na sprzedawców - wciąż można się zapisywać!

Zbyry, szpeje, bibeloty, ale także cenne rzeczy do Waszych kolekcji, modne dziś ubrania vintage, a nawet nowe, nieco używane rzeczy - z edycji na edycję garażówka w Galerii Jurajskiej nie tylko rośnie, ale także zaskakuje coraz mocniej swoim asortymentem z Waszych przewietrzonych szaf, garaży, strychów i piwnic.

Nie inaczej będzie i tym razem. Przygotowana na 8 stycznia (niedziela) wyprzedaż po raz kolejny przyciągnie kilkudziesięciu sprzedawców z całego regionu, dając Wam unikalną w Częstochowie możliwość znalezienia prawdziwych perełek do swoich kolekcji i nie tylko!

Co znajdziecie na „garażówce"? Szczerze - tego i my nie wiemy! Asortyment tego typu wydarzeń zawsze jest zagadką i niespodzianką. Na pewno nie zabraknie ubrań - tych nowych i vintage, biżuterii i dodatków zabawek, a także ceramiki, szkła, przedmiotów z mosiądzu, książek, gier i płyt, starych fotografii czy wszelkiego rodzaju przedmiotów kolekcjonerskich!

Ciekawostką „garażówki" są także rzeczy upcycle - stare, którym nadano nowe życie, jak również przepyszne przetwory i rzeczy hand made. Koniecznie więc zarezerwujcie sobie czas między godziną 12:00 a godziną 16:00.

Pamiętajcie! Każdy z Was może być sprzedawcą podczas „garażówki". Wystarczy się do nas zgłosić pisząc na maila jurajska@wyprzedazgarazowa.org - zgłoszenia przyjmujemy od piątku 30.12.2022 do czwartku 05.01.2023. Na Wasze maile będziemy odpisywać 6 stycznia i wtedy każdy Wystawca otrzyma odpowiedź. W treści koniecznie napiszcie, z jakimi rzeczami się pojawicie i dlaczego chcecie wziąć udział w wydarzeniu. Wystawców wybieramy na podstawie treści przesłanych wiadomości, a nie tego kto był szybszy. Podczas wydarzenia będziemy Cię prosić o pokazanie maila potwierdzającego rezerwację i akceptację regulaminu (najlepiej w formie elektronicznej).

Wstęp wolny.