Aktualności

Jurajska, jaskiniowcy i dinozaury zapraszają na DINPREZĘ!

Zabawy, warsztaty i quizy dla dzieci, a do tego przejażdżka na „Dinoride" za free! Tak jeszcze w Jurajskiej nie bawiliśmy się!

Już 11 marca zapraszamy najmłodszych na jedyną, niepowtarzalną DINPREZĘ, czyli wielką i huczną zabawę, którą rozkręcą jaskiniowcy i... dinozaury.

Zabieramy Was w podróż w czasie i przestrzeni, a wszystko po to, aby odkryć przed Wami świat pierwszych ludzi oraz pradawnych gadów, które wyginęły 65 milionów lat temu.

Zaczynamy już o godz. 12.00 uroczystym otwarciem naszego Parku Jurajskiego. Chwilę później wyciągniemy Was na jaskiniowe tańce JABADABADU oraz pokażemy, jak z balonów wyczarować prehistoryczne zwierzęta.

Ponadto, mamy dla Was super zawody zręcznościowe pod hasłem Homo Sapiens Gibkus, makijaże zainspirowane prehistorycznymi wzorami, a także warsztaty tworzenia biżuterii jaskiniowców.
Nauczymy Was także żonglerki oraz składania... gigantycznych mamutów-origami.

Będziemy także razem tworzyć piękne malowidła naskalne zainspirowane tymi z grot Lascaux. Na Uga Buga, czyli jaskiniowym disco, opanujecie natomiast choreografię rodem z Flinstonów. Z kolei, dla lubiących pochwalić się swoją wiedzą przygotowaliśmy quizy.

A to nadal nie koniec DINPREZY!
Czekać na Was będą także wykopaliska paleontologiczne, na których będziecie mogli odkopać szkielet dinozaura, a później zabrać swoją zdobycz do domu. Odwiedzi nas także... żywy dinozaur, z którym będziecie mogli cyknąć sobie fotkę.

„Dinoride" za FREE! Tylko w Jurajskiej

Dla rządnych emocji przygotowaliśmy natomiast bezpłatną przejażdżkę na grzbiecie dinozaura, czyli „Dinoride" z Parku Rozrywki Zatorland. Skorzystać z niej będą mogły osoby, które 11 marca zrobią zakupy za min. 150 zł. Okazując paragon (maksymalnie 2) będzie można za free wskoczyć na wielkiego gada i poczuć się jak bohater hollywoodzkiego filmu!

Zabawa trwa do godz. 18.00.