Aktualności

Wielkanocne atrakcje w Galerii Jurajskiej

Święta za pasem, a w Galerii Jurajskiej już można poczuć wielkanocny klimat. Wszystko za sprawą wydarzeń, które przygotowaliśmy, a na które serdecznie zapraszamy.

Już od 27 marca w naszym centrum handlowym można podziwiać wystawę 10 zająców, które udekorowane zostały przez dzieci z lokalnych przedszkoli. Kolorowe, oryginalne i pełne humoru figurki czekają na Was aż do 14 kwietnia.

Ekspozycji towarzyszy konkurs, a także plebiscyt, w którym wybieramy „Zająca publiczności". Głos na swojego faworyta może oddać każdy. Wystarczy wejść na nasz fan page na Facebooku TUTAJ i zagłosować. Na Wasze typy czekamy od 28 do 31 marca, a już 1 kwietnia poznamy zwycięzców!

Fundatorem nagród w konkursie jest Galeria Jurajska, nagrodę dla „Zająca Publiczności" ufundował natomiast sklep TK Maxx. Uwaga!

Dla 15 głosujących mamy nagrody przygotowane przez restaurację Pasibus. Szczegóły znaleźć można w poście konkursowym.

A to dopiero początek!

Już 1 kwietnia w Galerii Jurajskiej najmłodsi będą mogli wziąć w przygotowanych przez nas warsztatach wielkanocnych, w czasie których będziemy tworzyć m.in. zajączki w skarpecie, wiosenne łąki, baranki z wełny czy maski zająca.

Nie zabraknie także toru przeszkód, zabaw zręcznościowych i familijnych gier, a także uwielbianych quizów i konkursów, tym razem o tematyce wielkanocnej. W Jurajskiej pojawią się też przedszkolacy, którzy zaprezentują specjalny artystyczny. Poznamy również wyniki konkursu i plebiscytu publiczności na najpiękniejszego zająca, stworzonego przez dzieci z lokalnych przedszkoli.

Zapraszamy już od godz. 12.00 do godz. 18.00. Wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny.

Warsztaty organizujemy także 2 kwietnia. Podobnie jak dzień w wcześniej w Jurajskiej będzie można nauczyć się ciekawych rzeczy, w tym m.in. wiązania palmy wielkanocnej, tradycyjnych metod dekoracji pisanek czy wyplatania koszyczków. Całości również towarzyszyć będą zabawy, quizy i konkursy.

Do Jurajskiej zawita także Koło Gospodyń Wiejskich. W kilku odsłonach jego członkinie zaprezentują wielkanocne tradycje, a także podpowiedzą m.in.: jak przygotować pyszne śniadanie, przystroić stół, a także jak samemu stworzyć idealne dekoracje, nawiązujące do ludowych zwyczajów .

Zapraszamy od godz. 12.00 do godz. 18.00. Wstęp bezpłatny.


OFERTY SPECJALNE NAJEMCÓW W DNIACH 1 i 2 KWIETNIA:
drugi produkt  50% rabatu - dotyczy tylko marki Alpine Pro
20% na drugą tańszą rzecz
50% rabatu na drugą sztukę
kup 2 pary i otrzymaj 20% rabatu na oba wybrane modele (rabat obowiazuje wyłącznie przy zakupie 2 par objętych ofertą specjalną)
przy zakupach powyżej 450 zł płaszcz przeciwdeszczowy gratis
40% rabatu na wszystko
20% na cały asortyment
akcja stylowe zakupy - kupon rabatowy -20% na całą kolekcję regularną (kupony dostępne w magazynie Twój styl, Pani i na stronie internetowej www.stylowezakupy.pl
20% rabatu na drugą, przecenioną rzecz, 100 zł rabatu na kurtki i płaszcze z nowej kolekcji
20% rabatu przy zakupie za min 200 zł
specjalne oferty do -60% na wybrany asortyment
20 % przy zakupie min 2 sztuk
50% rabatu na kosmetyki do makijażu: Bourjois, MaxFactor, Rimmel;  40% rabatu na kosmetyki do makijażu: L′oreal, Maybelline
15%  rabatu na wybrane marki
20% rabatu przy zakupie minimum  2 szt. (dotyczy wybranego asortymentu)
40% rabatu na drugi tańszy produkt
50% rabatu na drugą sztukę