Aktualności

GEEK WEEK w Galerii Jurajskiej! To święto graczy i fanów cosplay

Kochasz wszystko co związane z popkulturą? Potrafisz spędzać godziny w wirtualnym świecie? Jesteś fanem gamingu, esportu, cosplay lub fantastyki?

To wydarzenie jest dla Ciebie, zwłaszcza, jeśli w głębi serca jesteś... GEEKIEM!

W dniach od 28 do 30 kwietnia zapraszamy Was na niesamowity GEEK WEEK do Galerii Jurajskiej, czyli prawdziwy maraton atrakcji, konkursów z nagrodami i dobrej zabawy. Co przygotowaliśmy?

W Jurajskiej stanie m.in. strefa gier retro z flipperami i konsolami, w której będziecie mogli zagrać na kultowym Pac Manie, Street Fighterze i Takken 3. Nie zabraknie także turniejów, w których do zgarnięcia będą super gadżety. Klimat lat 80-tych i 90-tych gwarantowany!

Po trofea sięgniecie także w strefie gamingu, w której również odbędą się zawody i turnieje z cennymi nagrodami w postaci sprzętu gamingowego od Genesis i Komputronik.

Szykujcie się także na jedyny w swoim rodzaju konkurs cosplay, który odbędzie się 29 kwietnia. Zaskoczcie nas odważnymi przebraniami, wcielcie się w swoje ulubione postaci z komiksów, anime, gier czy seriali fantasy. Czekamy na Was o godz. 16.00. Pula nagród to 1000 zł! Na scenie zobaczycie też wystawy i pokazy związane z kulturą Azji.

To jednak nie koniec. Przez trzy dni towarzyszyć nam będzie strefa gier planszowych stworzona przez Rebel Games, w której znajdziecie swoje ulubione planszówki. Ponadto będziecie mogli spróbować swoich sił na Dance Dance Revolution, a w strefie mobilnego grania oddacie się konkursowej rywalizacji grając w grę wyścigową. Będą też nagrody!

Nie zabraknie także okazji do tego, aby powiększyć swoją geekową kolekcję.

W strefie wystawców spotkacie m.in. pisarza Leszka Bigosa, który podpisywać będzie swoje książki. Pojawią się także stosika: z replikami ozdób Wikingów i Słowian, Pokewave, czyli pokemony dla kolekcjonerów i Pluszak z zabawkami z Pusheena. Na stoisku Bluebox znajdziecie natomiast gadżety anime, a na Fantastycznych Gadżetach odlotowe przedmioty z gier. Obowiązkowo pojawi się też stoisko z komiksami i mangą, Geek Week w końcu zobowiązuje!

Mamy też coś dla najmłodszych. W strefie dla najmłodszych graczy zabawę i animacje dla dzieci rozkręcać będzie Pluszak.

Koniecznie bądźcie z nami!
28 Kwietnia (piątek) 10.00-21.00
29 Kwietnia (sobota) 10.00-21.00
30 Kwietnia (niedziela) 10.00-21.00

Wstęp wolny!