Aktualności

Zagraj w zwiastunie „Szybcy i wściekli 10"

Ten film zna każdy! Już niebawem w kinach zadebiutuje dziesiąta odsłona mega hitu „Szybcy i wściekli". Wy też możecie pojawić się w tej produkcji u boku Vina Diesla!

Jak to możliwe?

Już w dniach od 18 do 20 maja, tylko w Galerii Jurajskiej, fani najszybszej serii filmowej wszech czasów (i jednej z najbardziej kasowych) będą mogli poczuć się, jakby występowali w prawdziwym filmie!

Każdy, kto przyjdzie do nas w czwartek, piątek lub sobotę od godz. 12.00 do 20.00 będzie mógł zajrzeć do specjalnie zbudowanego filmowego boksu. Tam usiądzie w fotelu przed kamerą i nagra kilka ujęć, które następnie wmontowane zostaną we fragmenty filmu.

W efekcie powstanie unikalny zwiastun „Szybkich i wściekłych 10" z Waszym udziałem! Prawda, że super? Tym bardziej, że skanując udostępniony kod QR będziecie mogli ściągnąć zwiastun i udostępnić go w social mediach.

Atrakcję przygotowaliśmy dla Was we współpracy z dystrybutorem filmu „Szybcy i wściekli 10" i studiem Universal Pictures. Udział w imprezie jest bezpłatny i dozwolony dla każdej osoby powyżej 16 roku życia (osoby młodsze mogą wziąć udział w imprezie za zgodą opiekuna).