Aktualności

Kicia Kocia na Dzień Dziecka w Jurajskiej

Kicia Kocia bohaterka ukochanych przez dzieci książek zawita do Galerii Jurajskiej i wspólnie z nią będziemy świętować Dzień Dziecka!

Już 30 i 31 maja w godz. 12:00 - 18:00 zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie, które wypełni dobra zabawa oparta na przygodach kotki.

Specjalnie z myślą o dzieciach na pasażu Jurajskiej stanie aż 5 wyjątkowych stref, w których będzie można poczuć się jak jeden z bohaterów książek!

W strefie animacji dzieci będą mogły wspólnie z animatorami śpiewać, tańczyć, a także brać udział w zawodach, zabawach ruchowych oraz konkursach, które przygotowaliśmy wspólnie z Kicią Kocią. Pojawią się też zabawy na spostrzegawczość, pamięć i koncentrację.

W strefie domków z kolei będzie można zobaczyć wnętrze domu Kici, zdobyć nowe umiejętności, a także poznać dobre nawyki, które powinno znać każde dziecko. Najmłodsi dowiedzą się m.in. jak przygotowywać zdrowe posiłki oraz odkryją tajniki savoir vivre.

Nie zabraknie też strefy zabaw, którą wypełnimy m.in. sześciennymi puzzlami. Będzie też okazja do ozdabiania masek i pomalowania sobie buzi w kocie wzory. Ponadto każde dziecko po wspólnej zabawie otrzyma od nas jedyny w swoim rodzaju dyplom, potwierdzający udział w wydarzeniu.

Nie lada gratką będzie też możliwość zrobienia sobie zdjęcia z Kicią Kocią, a także jej przyjacielem Nunusiem. Wspólnie z postaciami będzie można także układać puzzle 3D.

Atrakcje w Jurajskiej pojawią się też 1 czerwca w godz. od 12:00 do 18:00. Dla najmłodszych przygotowaliśmy ekscytujący pokaz magika, który zabierze dzieci w świat czarów, kolorowe balony, a także watę cukrową i popcorn.