Aktualności

Wystartowała TV juRAJSKA

Chcecie się dowiedzieć jeszcze więcej o Jurajskiej i jej unikalnym klimacie?
Mamy dla was świetną wiadomość! Wystartowaliśmy właśnie z własną... TELEWIZJĄ.

Tak!

Od teraz możecie zaglądać na nasz elektryzujący i kipiący od rozrywki kanał TV juRAJSKA na YouTube - ZOBACZ TUTAJ.

Znajdziecie tam jedyne w swoim rodzaju wieści z naszego centrum handlowego, a także kawał dobrej zabawy, z udziałem prowadzących, influencerów i... was - widzów!

Co przygotowaliśmy w programie?

W każdym odcinku czekają na was gorące relacje z kolorowego studia TV juRAJSKA, niezwykli i inspirujący goście, którzy zasiądą na naszych kanapach, zabawne challenge, a także spotkania z topowymi influencerami!

Tylko u nas zobaczycie, jak wyglądają zakupy na ślepo! Klientów Jurajskiej zaprosimy natomiast do oryginalnych quizów i kupowania na jeden, wylosowany temat, a także do tworzenia unikalnych stylizacji.

A to dopiero początek gorącej ramówki!
Wyłącznie w TV juRAJSKA obejrzycie harce najpopularniejszych w Polsce TikTokerów!

Nie zabraknie także wieści i ciekawych reportaży z naszych sklepów, polecajek, gorących trendów na każdy sezon, a także lokalnych akcentów. Nasz kanał ma bowiem pokazać nie tylko wyjątkowość Jurajskiej, ale także lokalnej społeczności, czyli was!

Będą też konkursy online, ogrom konkursów, w których będzie można zdobyć nagrody.
Program poprowadzi dla was Kacper Predko.

Koniecznie więc wpadnijcie na YouTube - TUTAJ. Zajrzyjcie też na nasze kanały na TikToku oraz Instagramie. Tam czeka na was sporo zakulisowych ciekawostek!

Nie przegapcie i już dziś dajcie suba!
Tej jesieni nadajemy wielokolorowo i wielokanałowo!


Autorem koncepcji programu jest warszawska agencja QRA PRODUCTION, za koncepcję kreatywną odpowiada agencja Golden Rocket ze Śląska.