Aktualności

Jurajska nagrodzi najpiękniejsze choinki!

To już świąteczna tradycja Jurajskiej. Co roku zapraszamy dzieci z lokalnych przedszkoli do przystrojenia choinek w naszej galerii. Maluchy mają pełną swobodę twórczą, czego efektem są zawsze wyjątkowe i magiczne drzewka.

Nie inaczej było w tym roku. 11 grudnia w Jurajskiej zaprezentowaliśmy aż 12 oryginalnych, kreatywnych i nieco ekscentrycznych choinek, które cieszyły Wasze oko przez ponad miesiąc, budując niezwykły świąteczny nastrój.

Stworzyło je ponad 100 przedszkolaków z 12 przedszkoli z Częstochowy, Gnaszyna, Janowa, Kuźnicy Kiedrzyńskiej, Poraju i Rędzin. Teraz spośród tych wyjątkowych drzewek jury wybierze trzy najciekawsze.

Już 13 stycznia 2024 r. zapraszamy Was na niezwykłe wydarzenie wieńczące wystawę kolorowych choinek. W jego trakcie nagrodzimy najpiękniejsze i najbardziej pomysłowe drzewka, które zostały udekorowane przez dzieci.

Nie zabraknie także występów scenicznych. Szykuje się aż 12 ich odsłon!

Dzieci z przedszkoli, które wzięły udział w przyozdabianiu choinek przygotowały specjalny program artystycznych, na który złożą się m.in. piosenki, popisy aktorskie i dobra zabawa, do której zapraszamy! Całość dopełnią natomiast animacje dla najmłodszych.

Wydarzenie zaplanowano w godzinach od 12.00 do 18.00.