Aktualności

„Wyspa Piratów" w Galerii Jurajskiej!

Świat piratów rozpala dziecięcą wyobraźnię! Porywające przygody, dalekie zamorskie krainy, złoto, które jest na wyciągnięcie ręki. Któż, chociaż na jeden dzień, nie chciałby zostać władcą mórz?


Teraz pojawia się ku temu okazja! Wszystko to za sprawą ekscytującego wydarzenia w Galerii Jurajskiej, które wypełni ogrom atrakcji!

Już w dniach od 1 do 7 marca (z wyjątkiem niedzieli 3 marca) zapraszamy najmłodszych na prawdziwą „Wyspę Piratów". To szansa na to, aby na własne oczy zobaczyć krainę korsarzy i zanurzyć się w przygodzie.

Aż przez 6 dni w Jurajskiej będziecie mogli bawić się na wyspie pełnej skarbów, zobaczycie starą latarnię morską, a także realistyczny XVIII-wieczny galeon, który rozbił się na rafie koralowej! Oprócz tego odwiedzając interaktywną wystawę edukacyjną, najmłodsi będą mieli unikalną okazję, aby samemu poczuć się jak władca oceanów i mórz!

Na „Wyspie Piratów" na dzieci czekać będą zakopane skrzynie z klejnotami i przygody. Nie zabraknie także porywających gier i zabaw. Najmłodsi będą mogli też przejść chrzest i zostać wilkiem morskim oraz dołączyć do Armady Czerwonej Papugi!

Brzmi tajemniczo? To posłuchajcie dalej!

Zagłębiając się w wyspę dzieci staną przed całym szeregiem wyzwań i zadań. Trzeba będzie rozwiązać zagadkę ukrytego skarbu, stworzyć kapelusz pirata, narysować mapę skarbów, nauczyć się wiązać węzły, a także przejść pod desce nad morzem pełnym krwiożerczych rekinów.

Ponadto przygotowaliśmy piracką grę Hook Toss, karaibskie limbo, w którym będzie można spróbować swoich sił, a także wielkie budowanie twierdzy z... piasku kinetycznego. Dla uczestników mamy także pirackie tatuaże oraz spotkanie z Kapitanem Czerwoną Papugą.

A to nie wszystko! Z bliska będziecie mogli zobaczyć modele niezwykłych galeonów, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w pirackich strojach, a także zdobyć „Dyplom Dzielnego Pirata"

Koniecznie więc zaplanujcie już dziś wizytę na „Wyspie Piratów"!

Udział w wydarzeniu to szansa dla dziecka, aby odkryć fascynujący świat, przenieść się w czasie do XVIII wieku, kiedy to na morzach królowali legendarni piraci, a także dobrze bawić się razem z rówieśnikami!

Wstęp bezpłatny.
„Wyspę Piratów" można odwiedzać w godzinach od 10.00 do 18.00.

W sprawie rezerwacji grupowych, prosimy o kontakt tel. 607-421-548.