Aktualności

Festiwal Pupili w Galerii Jurajskiej

Chcesz uszczęśliwić swojego psiaka lub kociaka?
Dowiedzieć się więcej o zdrowiu czworonoga, diecie, a może o tym, jak zamienić zwykłe psoty w naukę pełną zabawy?

Koniecznie wpadnij 9 marca na „Festiwal Pupili" do Galerii Jurajskiej -
jedyną tego typu imprezę w Częstochowę, która pomoże Ci w wychowaniu czworonoga!

Podczas wydarzenia będziecie mieli unikalną okazję, aby zapoznać się z ofertą producentów akcesoriów, zabawek, smyczy, szelek i legowisk, a także smakołyków, karmy i gryzaków oraz kosmetyków dla zwierząt.

Ponadto zasięgniecie porad w kwestii codziennej pielęgnacji pupila, jego zdrowia oraz codziennego żywienia, a nawet zabawy. Nie zabraknie także modowych akcentów - tak, tak, czworonogi też chcą być modne!

Na targach będziesz mógł zobaczyć najnowsze trendy w modzie psiej i kociej. Wszystko za sprawą wystawców prezentujących m.in. ubranka, kolorowe smycze i gadżety.

Oprócz tego, ofertę targów wypełnią niszowe, ręcznie wyrabiane produkty, jakich nie znajdzie się w zwykłym sklepie zoologicznym.

Jednak to nie koniec atrakcji! Na Festiwalu Pupili zagości Związek Kynologiczny, który wraz z hodowcami zaprezentuje ponad 20 ras psów. W trakcie pokazów będzie można zobaczyć dorosłych przedstawicieli oraz szczeniaki. To wspaniała okazja abyście się dowiedzieli, w jaki sposób zakupić psa rasowego. Ponadto otrzymacie fachowe doradztwo, porady pielęgnacyjne i żywieniowe na temat danej rasy psa.

Na Festiwalu będziecie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie oraz Fundacji Psia Duszka, od których dowiecie się więcej o adopcji zwierząt, pomocy potrzebującym czworonogom oraz jak można zaangażować się w ratowanie bezdomnych pupili. Organizacje te przeprowadzą zbiórki charytatywne oraz adopcje pupili.

Dodatkowo w trakcie targów możecie skorzystać z okazji by spotkać się ze Społeczną Konsultantką ds. Ochrony Zwierząt, która udzieli Wam informacji na temat czipowania i sterylizacji zwierząt. Dzięki temu, będziecie mogli poznać korzyści i procedury związane z tą ważną kwestią dla zdrowia i bezpieczeństwa naszych pupili.

Zapraszamy serdecznie na Festiwal Pupili w Galerii Jurajskiej - niezwykłe wydarzenie, które dostarczy mnóstwo radości i inspiracji zarówno właścicielom zwierząt, jak i samym zwierzakom!

To wydarzenie dla każdego, kto kocha swojego pupila!

Impreza odbywa się w godzinach od 10.00 do 20.00. Wstęp jest bezpłatny.

W sprawie stoisk zapraszamy do kontaktu z organizatorem - Agencja Reklamowa Manager:
kasia@manager-art.pl
533 397 440