Aktualności

Rozlicz PIT w Galerii Jurajskiej!

Masz problem z wypełnieniem dokumentów PIT? Nie wiesz, jakie ulgi Ci przysługują i jakie terminy składania zeznań podatkowych obowiązują?

Pozwól, że Ci pomożemy i to bezpłatnie!

Już w dniach 15 i 16 marca, w godzinach od 12.00 do 18.00, w Galerii Jurajskiej czekać będą na nie księgowe z Biura Rachunkowego Mikulska z Częstochowy.

Odwiedzając przygotowane w centrum handlowym stanowiska, będzie można z pomocą ekspertek wypełnić odpowiedni PIT, a także wysłać go online prosto do skarbówki. Co więcej, zainteresowani będą mogli zasięgnąć porady np. na temat ulgi prorodzinnej, internetowej, rehabilitacyjnej, przekazania 1,5% na rzecz OPP czy zmian w przepisach.

Zawiłości podatkowe dla wielu osób są wyzwaniem, w których można się pogubić. Tą akcją chcemy pomóc mieszkańcom regionu w prawidłowym, bezproblemowym i terminowym rozliczeniu się.
Dlatego ze wsparcia księgowych będzie mógł skorzystać każdy zainteresowany - nie trzeba się wcześniej umawiać.

Aby właściwie wypełnić PIT należy zabrać ze sobą dokument tożsamości, a także wszelkie dokumenty niezbędne do rozliczenia, w tym PIT-11, jaki otrzymuje się od pracodawcy lub inne dokumenty świadczące o uzyskanych w 2023 roku przychodach, a także dokumenty będące potwierdzeniem dokonanych wydatków, jeśli chcemy je odliczyć. Koniecznie trzeba też zabrać zeszłoroczne rozliczenie PIT.

Księgowe dyżurować będą w lokalu między sklepami Kodano a TK Maxx.