Aktualności

Trzy Światy Playmobil w Galerii Jurajskiej

Tej zabawy nie może przegapić żadne dziecko!

Tylko w Galerii Jurajskiej od 11 do 22 marca będziecie mieli okazję zanurzyć się aż w trzy pełne przygód światy Playmobil! Powstanie bowiem u nas wystawa, jakiej jeszcze nie było w Częstochowie.

Piraci z dalekich mórz, dzielni rycerze i baśniowe księżniczki, smoki, alchemiczne show, a do tego tętniące City Life - to wszystko czekać będzie na Was w Galerii Jurajskiej. Ale po kolei...

Wchodząc do Świata Piratów będziecie mogli znaleźć w nim m.in. olbrzymie figury korsarzy, pirackie więzienie, siedzibę piratów, a nawet latarnię morską i skrzynię pełną skarbów. Ciekawostką będzie statek, na którego pokładzie będziecie mogli stanąć.

Co więcej, znajdziecie na nim gotową do strzału armatę, bocianie gniazdo, kompas i koło sterowe, przy których zrobicie sobie pamiątkowe zdjęcie z wyprawy, a nawet pokój kapitański z mapami i skarbami zza dalekich mórz.

Nie zabraknie także pirackich zabawek, które pojawią się w specjalnie zaaranżowanych gablotach. Czekać na Was będą także konkursy z wyjątkowymi nagrodami w postaci zabawek Playmobil. Sporo atrakcji szykujemy też w kąciku plastycznym.

A to dopiero początek zabawy i przygód.
Bo zabierzemy Was także do Świata Rycerzy i Księżniczek.

Jego atrakcją będzie m.in. gigantyczny zamek, którego strzegą smok i rycerze. Do jego wnętrza będziecie mogli wejść i świetnie się bawić!

Za jego murami szykujemy dla Was „(Al)chemiczne pokazy czarnoksiężnika", na które zapraszamy dzieci z opiekunami od 13 do 16 marca, w godzinach od 12.00 do 18.00. Biletem wstępu na show jest paragon zakupowy ze sklepów Jurajskiej z danego dnia, który musi posiadać opiekun.

Oprócz tego, w pozostałe dni, w zamku działać będzie mini kino, wyświetlające odcinki serialu Playmobil. Ponadto w Świecie Rycerzy i Księżniczek znajdziecie dyby, gablotę rycerską oraz podobnie jak w Świecie Piratów figurki XXL.

Atrakcji nie zabraknie także w Świecie City Life. Tam zobaczycie chociażby olbrzymi wóz strażacki, wystawę skorupiaków oraz gabloty tematyczne pełne zabawek. Czekać na Was będą też: interaktywne kolorowanki, strefa swobodnej zabawy i quizy wiedzy.

Mamy dla Was jeszcze jedną niespodziankę!
Zachęcamy do udziału konkursie „Rysowanie. Wygrywanie", który szykujemy od 18 do 22 marca, od 12.00 do 18.00

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy zrobić w Jurajskiej zakupy w dniach od 18 do 22 marca za minimum 150 złotych na maksymalnie 2 paragonach, a następnie zarejestrować paragon lub paragony i zagrać w multimedialną grę, którą przygotowaliśmy.

Osoby, które najlepiej poradzą sobie z przygotowanym zadaniem wrócą do domu z nagrodami!

W puli nagród mamy aż 100 zestawów Playmobil, po 20 w każdym dniu konkursu i aż 100 zestawów gadżetów od Jurajskiej, również po 20 każdego dnia zabawy.

Regulamin akcji znajduje się TUTAJ.

Wystawę „Trzy Światy Playmobil" można odwiedzać w godzinach otwarcia galerii.