Aktualności

Jarmark Wielkanocny w Galerii Jurajskiej

Wielkanoc obfituje w przeróżne smakołyki i zapachy przywodzące na myśl wiosnę.
Dlatego w tym roku postanowiliśmy pomóc Wam w organizacji świąt!


Już w dniach od 23 do 30 marca zapraszamy na wyjątkowy Jarmark Wielkanocny, który odbywać będzie się w Galerii Jurajskiej. Na specjalnie przygotowanych stoiskach, uginających się od produktów, znajdziecie wszystko co niezbędne, aby zaplanować smakowitą Wielkanoc.

Co więcej, na jarmarku w Jurajskiej znajdziecie także upominki, różnego rodzaju gadżety, które przydadzą się w czasie Śmigusa-dyngusa, a także dekoracje, dzięki którym przystroicie swój dom, koszyczek wielkanocny i stół.

W ofercie Jarmarku dostępne będą m.in.
przepyszne naturalne miody z polskich pasiek, a także produkty na bazie pszczelego wosku. Nie zabraknie także prawdziwych, pachnących góralskich oscypków, naturalnych soków, swojskich wędlin, a także słodkości, w tym ręcznie wyrabianych krówek i żelek.

Odwiedzający Jarmark znajdą na nim także świece zapachowe, różnego rodzaju dekoracje wielkanocne, wiklinowe koszyczki, kolorowe serwetki, a także baranki z cukru, których nie może zabraknąć na świątecznym stole.

Coś dla siebie znajdą także wielbiciele lanego poniedziałku. Na jednym ze stoisk pojawią się m.in. psikawki i pistolety na wodę - nieodzowne atrybuty tego święta! Całość dopełnią m.in. naturalne kosmetyki, które sprawdzą się jako upominki, a także kosmetyki indyjskie i herbatki zdrowotne z Indii.

Koniecznie więc zarezerwujcie czas i wpadnijcie na nasz Jarmark.
Zapraszamy od 23 do 30 marca w godzinach działania Galerii Jurajskiej.
Wstęp bezpłatny!

Organizatorem wydarzenia jest wydawca „Życia Częstochowy i Powiatu".