Aktualności

Mistrzowie Polski w siatkówce plażowej w Jurajskiej!

Kibicuj, baw się i wspieraj naszych mistrzów!

Jędrzej Brożyniak to strażak, Piotr Janiak to wojskowy.
Razem tworzą jednak niepokonany duet siatkarski, który sięga po największe europejskie i światowe trofea, inspirując tysiące osób do gry!

To także aktualni Mistrzowie Polski w Siatkówce Plażowej, których już w dniach od 1 do 5 maja spotkacie na naszych boiskach, które znajdziecie na Bulwarach Jurajskich.

Odbywać będzie się na nich bowiem jedyny w swoim rodzaju Jenio/Janio Camp Beach Champions Academy.

Pod okiem Mistrzów aż 32 siatkarskich adeptów i adeptek weźmie udział w treningach i turnieju King of the BCA, ucząc się od najlepszych z najlepszych.

Dla kibiców będzie to niepowtarzalna okazja, aby podejrzeć z trybun sportowców w akcji! To prawdziwa gratka dla każdego fana siatkówki plażowej i sportowych rywalizacji.

Wydarzenie w tego typu formule po raz pierwszy organizowane jest w Galerii Jurajskiej. Otwiera ono także sezon imprez sportowych, jakie gościć będziemy na boiskach.

Jenio/Janio Camp Beach Champions Academy to wydarzenie, któremu mocno kibicujemy i które wspieramy z całego serca!

Was również także zachęcamy do kibicowania!

Tym bardziej, że dochód z organizacji Campu zostanie przeznaczony na start zawodników w kolejnych międzynarodowych zawodach, pucharach i turniejach. Celem Jędrzeja Brożyniaka i Piotra Janiaka jest też walka o kwalifikację olimpijską na Igrzyska w 2028!

Jeśli interesuje Was udział w Jenio/Janio Camp Beach Champions Academy, sprawdźcie, czy jeszcze są miejsca. Szczegóły: https://www.facebook.com/events/902765618209845/