Aktualności

3 dniowe świętowanie Dnia Dziecka w Jurajskiej

Wciągające gry wielkoformatowe i łamigłówki, które bawią i pobudzają kreatywność, super wystawa o Madagaskarze i lemurach, a do tego dmuchańce, eurobungee, konkursy z nagrodami i wata cukrowa dla każdego! W Jurajskiej szykuje się niezapomniany Dzień Dziecka, który potrwa aż... 3 dni!


Macie plany na Dzień Dziecka? Jeśli nie, to zapraszamy do Galerii Jurajskiej na wyjątkową zabawę! W tym roku zabieramy najmłodszych w daleką podróż na egzotyczną wyspę, którą zamieszkują... lemury.

Od 31 maja do 2 czerwca znajdziecie w Jurajskiej cały ogrom atrakcji, które umilą dzieciom czas oraz zapewnią nie lada rozrywkę.

Co konkretnie przygotowaliśmy? Koniecznie sprawdźcie kalendarium.

31 maja (piątek) i 1 czerwca (sobota) stanie u nas ogromny plac zabaw z Bazą Lemurów, w którym znajdziecie m.in. bawialnię dla najmłodszych, mostek celnościowy, czyli grę rozwijającą motorykę, klocki XXL, rwący potok, czyli wielkoformatową grę planszową, mapę świata w formie puzzli XXL, tropikalne domino, wielkoformatową grę w kółko i krzyżyk, a także gry stolikowe i tajemnicze łamigłówki.

A to dopiero początek atrakcji, bo w piątek i sobotę zaprosimy Was także na super wystawę edukacyjną „Halo Madagaskar", na której poznacie, a jakże... Madagaskar i lemury.

Odkryjemy przed Wami niesamowity świat tej odległej wyspy. To szansa, aby zobaczyć, jakie zwierzęta zamieszkują Madagaskar, jaka roślinność tu bujnie kwitnie, a także kim są mieszkańcy Madagaskaru i jaką mają historię. Wystawa przygotowana została we współpracy z pracownikami naukowymi zoo we Wrocławiu.

Ponadto mamy dla Was konkursy „Baw się z nami lemurami" z pluszowymi nagrodami i książeczkami do wygrania, a także mnóstwo innych atrakcji, które gwarantują doskonałą zabawę dzieciom w każdym wieku!

Na zabawę zapraszamy w godzinach od 12.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny.

To jednak nie koniec Dnia Dziecka.

Bo świętujemy także 2 czerwca (niedziela) i to w plenerze przed Galerią Jurajską. Tego dnia zapraszamy Was na dmuchane zjeżdżalnie oraz eurobungee.

Szykujemy także suchy basen z piłeczkami, malowanie buziek w barwne wzory oraz słodki poczęstunek dla każdego, kto przyłączy się do zabawy. Nie zabraknie także muzycznych hitów dla dzieci, granych przez DJ-a.

Czekamy na Was w godzinach od 12.00 do 18.00. Wstęp bezpłatny.