Aktualności

Piknik Służb Mundurowych w Jurajskiej!

Takiego wydarzenia w Galerii Jurajskiej jeszcze nie było!

Do naszego centrum handlowego zawitają przeróżne służby mundurowe, a wszystko za sprawą popularnego Pikniku Służb Mundurowych „Razem w szyku", który w Częstochowie organizowany jest już po raz piąty!

6 czerwca na Bulwarach Jurajskich na rozkaz stawią się m.in. wojskowi, kadeci, uczniowie szkół mundurowych, strażacy czy policjanci, a nawet straż graniczna i służba więzienna oraz przedstawiciele organizacji proobronnych.

Jednym zdaniem, każdy, kto dba o Wasze bezpieczeństwo.

Będzie to doskonała okazja do tego, aby zobaczyć konkurs musztry klas mundurowych częstochowskich szkół, a także odwiedzić stoiska oraz punkty informacyjne różnych służb oraz instytucji, które są z nimi związane.

Dla młodych osób, zainteresowanych karierą w mundurze, będzie to unikalna szansa, aby lepiej poznać te profesje oraz porozmawiać z osobami, które na co dzień związane są ze służbami.

Nie zabraknie także innych wyjątkowych atrakcji.

Do Jurajskiej zjadą ciężkie pojazdy wojskowe, wozy strażackie i radiowozy. Z bliska będzie można natomiast zobaczyć umundurowanie oraz broń wojskową i policyjną. Odwiedzając piknik spróbujecie też prawdziwej wojskowej grochówki.

Na wydarzenie zapraszamy 6 czerwca (czwartek) w godzinach od 10.00 do 15.00.
Organizatorem pikniku jest Wojskowe Centrum Rekrutacji w Częstochowie.