Aktualności

Częstochowa Summer Festival w Jurajskiej!

Skolim, Kubańczyk, Baciary, Daj to Głośniej, Aparaty, a na wielki finał Smolasty i PlanBe! To długa lista artystów, których już w te wakacje usłyszycie na „Częstochowa Summer Festival" w Galerii Jurajskiej.

Trzy miesiące lata, trzy olbrzymie plenerowe koncerty i ogrom dobrej zabawy. Tak jeszcze nie bawiliśmy się na Bulwarach Jurajskich. Szykujcie się więc na muzyczne wakacje z Jurajską!

I uwaga - wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny!

Pierwsza odsłona „Częstochowa Summer Festival" już 28 czerwca. Na naszej wyjątkowej, gorącej scenie, która stanie na Bulwarach Jurajskich zagrają dla Was: Kubańczyk i Skolim. Tylko u nas na żywo usłyszycie takie hity jak „Bukiet róż" czy „Taki sam". Publiczność rozkręci także „Bebecita", „Dziewczyno piękna" czy „Wyglądasz idealnie". Początek imprezy plenerowej o godzinie 15.00.

Szykujcie się więc na mocne otwarcie wakacji i niezapomniane emocje!
A to dopiero początek, bo przed Wami więcej takich koncertów i wakacyjnych beatów.

26 lipca na plenerowej scenie Częstochowa Summer Festival wystąpią: Baciary, Daj to Głośniej, Aparaty. „Żyje się raz", „Ze wsi dziewczyna" czy „To jest noc" - te nuty głośno popłyną nad Wartą! Musicie więc tu być i dołączyć do rozśpiewanej publiczności!

Nie może Was także zabraknąć na „Częstochowa Summer Festival" 24 sierpnia! Na naszej scenie zagrają dla Was: Smolasty i PlanBe. Te wakacje zakończymy największymi hitami obu artystów!

Pamiętajcie także, że 28 czerwca, 26 lipca i 24 sierpnia bawimy się od godz. 15.00 do 21.00

Na Bulwarach Jurajskich szykujemy dla Was: występy DJ-a, koncerty lokalnych zespołów, animacje dla dzieci i miasteczko rozrywki, kramy z atrakcjami oraz punkty gastronomiczne.

„Częstochowa Summer Festival" odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowa. Patronami medialnymi imprezy są: RMF MAXX, Życie Częstochowy i Powiatu oraz TV juRAJSKA.