Aktualności

Cytrynowe kolekcje czekają w Jurajskiej

Szukasz pomysłu na majówkową stylizację? Idealnej lekkiej i zwiewnej sukienki do ogrodu, wygodnych butów na górską wyprawę lub czegoś, co sprawi, że Twoi znajomi oniemieją z wrażenia?
Już dziś w Galerii Jurajskiej znajdziesz tysiące pomysłów, na to jak może wyglądać Twoja majówka i jak ty możesz na niej wyglądać.

Mamy do Twojej dyspozycji aż 200 unikalnych sklepów, dziesiątki tysięcy możliwych stylizacji, nieograniczone możliwości i pomysły zakupów. Wystarczy, tylko że do nas przyjdziesz i dasz się porwać shoppingowi.

Zapraszamy do naszych sklepów z modą damską i męską oraz dziecięcą, sklepów sportowych oraz z butami. Znajdziesz u nas zarówno popularne marki sieciowe, jak również sklepy z ofertą premium.

Pamiętaj żeby nie ominąć także salonów z akcesoriami, na majówkę przydadzą się nowe okulary przeciwsłoneczne, torebka i apaszka. Warto zadbać także o rozrywkę - dobrą książkę, wciągającą grę, filmowy hit!

Tegoroczna majówka zapowiada się iście cytrynowo i chilloutowo. Wyciśnijcie więc z Jurajskiej możliwie najwięcej pomysłów. Czekamy na Was!