Aktualności

Dzień Dziecka w Jurajskiej pełen atrakcji

Jeśli nie macie jeszcze pomysłu jak spędzić Dzień Dziecka, mamy go dla Was. Już 31 maja i 1 czerwca zapraszamy Was do Galerii Jurajskiej, w której czekać będą dziesiątki atrakcji dla najmłodszych. Co konkretnie?

Na bulwarach Warty, w naszej zielonej strefie, stanie m.in. park linowy, tor ninja, basen z piłkami oraz ściana wspinaczkowa. Ponadto będzie okazja, żeby przejechać się super pociągiem oraz wypocząć w strefie relaksu.

To jednak nie koniec. Dla najmłodszych przygotowaliśmy także cyrkowe show, warsztaty akrobatyczne, malowanie buziek, zaplatanie kolorowych warkoczyków, zabawy z mega maskotkami oraz dużo, dużo słodkiej waty cukrowej i popcorn dla wszystkich! Nie zabraknie także atrakcji w klimacie kultowych bajek Nickleoden'a, w tym dmuchanych zamków i namiotów pneumatycznych ze slime'owymi zabawami.

Także w galerii znajdziecie pełno atrakcji.

W centrum staną aż strefy zabaw nawiązujące do postaci z bajek Nickelodeon. W strefie Psiego Patrolu będzie można wcielić się w detektywa i m.in. zbadać swój odcisk palca. W strefie Spongebob'a pojawi się natomiast specjalna ściana dotykowa z grą multimedialną. W strefie Shimmer i Shine powstanie kącik plastyczny i odbywać będą się konkursy. Natomiast w strefie Blaze będziemy budować z mega klocków.

Początek zabawy o godz. 10:00.