Aktualności

Odkryj swój talent dzięki Giełdzie Zajęć Pozalekcyjnych

Z ofertą blisko 30 placówek oświatowych będzie można zapoznać się podczas tegorocznej Giełdy Zajęć Pozalekcyjnych. Ta odbędzie się już 31 sierpnia w Galerii Jurajskiej!

Jak zagospodarować czas dziecku po lekcjach i zachęcić je do aktywności fizycznej i umysłowej? Gdzie zwrócić się, jeśli nasze dziecko wykazuje talent artystyczny, sportowy lub jest „ścisłowcem"? Jak pomóc najmłodszym w nauce, kiedy w dzienniku pojawiają się słabe oceny?

Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi podczas organizowanej przez nas Giełdy Zajęć Pozalekcyjnych. Podczas wydarzenia będziecie mieli unikalną okazję, aby spotkać się przedstawicielami różnych środowisk edukacyjnych i różnych placówek, a tym samym zasięgnąć porady, opinii i znaleźć wsparcie.

Co więcej, uczestnicząc w lekcjach pokazowych, dzieci dowiedzą się, jak takie zajęcia wyglądają „od środka". To idealna okazja do tego, aby się zainspirować, znaleźć nowe zainteresowanie lub rozwinąć już to kiełkujące. Giełda to także szansa na to, aby dopomóc utalentowanym uczniom.

W tym roku na wydarzeniu spotkacie przedstawicieli m.in. szkół językowych, sportowych, artystycznych, tańca, muzycznych i zajmujących się robotyką. Poza tym pojawią się placówki idealne dla dzieci lubiących nauki ścisłe oraz informatykę. Nie zabraknie także ośrodków rozwijających talenty sportowe, w tym szkół sztuki walki czy piłki nożnej.

Wśród wystawców pojawią się także kluby sportowe, w tym Częstochowianka, która poszukiwać będzie młodych, siatkarskich talentów. Giełda to idealna okazja dla tych, którzy odkryli już w sobie talent lub mają ochotę go dopiero odkryć.

Podczas spotkania w Jurajskiej nie zabraknie także porad psychologów i pedagogów. Na miejscu będzie można także poszukać korepetytorów m.in. z języków obcych czy matematyki. Coś dla siebie znajdą tutaj zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak również licealiści.

Giełda Zajęć Pozalekcyjnych odbywa się w godzinach od 12:00 do 18:00. Wstęp wolny.

Sprawdź listę wystawców:

 1. Verso – Rysunek (2 stoiska)
 2. Agathum – Psycholog
 3. Edu Robo – Robotyka
 4. KS Capoeira – Sztuki Walki
 5. Math Riders – Matematyka
 6. Socatots – Piłka Nożna
 7. Czerwone Jabłuszko – Artystyczne
 8. Centrum Edukacyjne Omnibus – Matematyka
 9. Let’s Speak – Szkoła językowa
 10. Step by Step – Taniec współczesny
 11. Bajkowy Labirynt – Bawialnia
 12. Calypso – Fitness
 13. Happy Kids – Szkoła językowa
 14. KS Orient – Sztuki Walki
 15. C’mon Studio – Akrobatyka, Pole Dance
 16. Bricks 4 Kidz – Budowle z klocków Lego
 17. Hello English – szkoła językowa
 18. Bonjour – szkoła językowa (francuski)
 19. SJO – szkoła językowa
 20. Uniwersytet Rozwoju – eksperymenty naukowe  i robotyka (2 stoiska)
 21. Częstochowianka – siatkówka
 22. Bystrzak – zajęcia naukowe
 23. Aiki-Fit – Sztuki walki
 24. Szkoła Śpiewa AMR – zajęcia wokalne