Aktualności

Jurajska Airlines, czyli oglądaj przedstawienia i zgarniaj nagrody

Galeria Jurajska zamieni się w teatr podróżniczy dla najmłodszych, a dzieci, które uczestniczą w spektaklach będą nagradzane. Zasada będzie prosta - im więcej spektakli się obejrzy, tym ciekawsza nagroda powędruje do małego widza.

Galeria Jurajska po raz kolejny połączy zabawę z nauką, tym razem w ramach wydarzenia Jurajska Airlines. To zabierze dzieci w niezwykłą podróż dookoła świata przy pomocy... spektakli teatralnych.

Co więcej, oglądając je będzie można zdobywać super nagrody.

Od lutego do czerwca w Galerii Jurajskiej odbędzie się aż 9 teatralnych wycieczek dookoła wyobraźni - dwie w lutym, marcu, kwietniu, maju i jedna w czerwcu. Każdego dnia spektakle grane będą po dwa razy, tak aby jak najwięcej dzieci mogło je zobaczyć.

Co będzie można oglądać? W lutym grane będą spektakle "Zamieszanie w lodowej krainie" i "Francja Elegancja". W marcu na dzieci czekać będzie "Detektyw Lupa na tropie abecadła" i "Na straganie - historia prawdziwa".

Kwiecień upłynie pod znakiem spektakli "Gorączka w Wielkanogrodzie" i "Nowe szaty króla Jęczybuły". W maju zaś grane będą: "Cyfrowy kapturek - nowa historia" i "Wielki Kanion - wielkie kłopoty". Całość zakończy czerwcowa sztuka "Kapitan Długowłosy i jego włosy".

Pierwsze spektakle już 8 lutego i 22 lutego br.

Jak zapewniają pomysłodawcy, każdy ze spektakli będzie dla dziecka niesamowitą podróżą do świata wyobraźni, a także niezwykłą podróżą po całym globie. Towarzyszyć mu będą gry, zabawy i animacje, a także warsztaty plastyczne i tematyczne poświęcone m.in. zimie, samolotom, animacjom czy kryminalistyce.

Jak będzie można zgarnąć nagrody? To bardzo proste
Przed spektaklami dzieci odbierają bezpłatne paszporty, następnie po każdym przedstawieniu zbierają pieczątki.

Spektakle mają numer od 1 do 9. Po zebraniu pieczątek ze spektakli 1-3 uczestnicy zabawy dostają kupon na zestaw Pasi Kids do restauracji Pasibus na terenie Galerii Jurajskiej, za pieczątki ze spektakli 4-6 dostają wyjątkowego, pluszowego misia, z kolei za pieczątki ze wszystkich spektakli tj. od 1 do 9 kartę podarunkową Galerii Jurajskiej o wartości 100 zł!

Zachęcamy do zabawy!

Spektakle odbywają się o godz. 14.30 i 17.00 na dużej rotundzie.
Wstęp wolny.