Informacje

Godziny otwarcia

Galeria Jurajska:

poniedziałek - sobota: 10:00 - 22:00

niedziela: 10:00 - 21:00

Cinema City:

przez cały tydzień: 10:00 - 22:45

Kontakt

Adres:

Galeria Jurajska

Aleja Wojska Polskiego 207

Częstochowa

Punkt informacyjny: Tel. 34 347 81 10

Sekretariat biura: Tel. 34 347 81 00

E-mail: galeriajurajska@gtc.com.pl

Parking

Do dyspozycji klientów Galerii Jurajskiej udostępniamy DARMOWY WIELOPOZIOMOWY PARKING mogący pomieścić blisko 2000 samochodów.

Planujesz przyjazd autobusem lub samochodem mającym powyżej 2 m? Skorzystaj z przestronnego i bezpłatnego parkingu autokarowego znajdującego się tuż przy wejściu od strony DK1. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca pod nr tel. 034 399 12 00

Dojazd

Autobusem:

dojazd autobusem na przystanek do Galerii Jurajskiej liniami:

10 12, 20, 21, 24, 26, 31, 32, 34, 35, 53, 57, 58, 59, 65, 67, 68

Taxi:

telefon: 34 19191

Samochodem:

Karta podarunkowa

Czym jest Karta Podarunkowa?

Karta Podarunkowa to wspaniały pomysł na prezent, który daje obdarowanej osobie możliwość wyboru! Podaruj ją swoim bliskim z okazji świąt, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest to również idealny prezent dla współpracowników oraz klientów.

Jak działa?

Karta jest rodzajem elektronicznej formy płatniczej typu prepaid MasterCard, którą można bezpiecznie i wygodnie płacić we wszystkich sklepach na terenie Galerii Jurajskiej akceptujących płatność MasterCard. Karta jest jednorazowego doładowania a transakcje nią możesz dokonywać aż do wyczerpania środków lub utraty jej ważności (12 miesięcy od daty zakupu).

Jak można ją zakupić?

  • W punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej. Kartę podarunkową możesz zakupić w punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej i zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 1000 zł kartą płatniczą lub przelewem.
    Kupując kartę płacisz tylko kwotę zasilenia karty. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Karta jest aktywna w ciągu 15 minut od jej zakupu.

  • On-line. Wystarczy wejść na stronę https://galeriajurajska.flex-e-card.pl i złożyć zamówienie. Poprzez formularz samodzielnie możecie wybrać kwotę doładowania z przedziału od 30 do 1000 zł, a następnie podać imię i nazwisko jej posiadacza. Płatność dokonujecie on-line. Po złożeniu zamówienia, po 24 godzinach, odbieracie kartę w Punkcie Informacyjnym Galerii Jurajskiej.

Jak można sprawdzić stan środków na karcie?

Stan środków na karcie możesz sprawdzić:

  • na stronie internetowej: www.flex-e-card.pl
  • w punkcie informacyjnym Galerii Jurajskiej
  • dzwoniąc na numer biura obsługi klienta +48 22 490 6923. UWAGA! W związku z ponownym wprowadzeniem ograniczenia handlu w galeriach handlowych pragniemy poinformować, że nasza infolinia do czasu zniesienia ograniczeń również będzie funkcjonować w ograniczonych godzinach. Od poniedziałku do soboty infolinia będzie czynna w godzinach 9.00-17.00, w niedziele handlowe w godzinach 10.00-17.00.
  • Skanując kod QR na odwrocie karty smartfonem

STAN KONTA
FAQ
REGULAMIN

 

 

Zamówienia dla firm

Karta Podarunkowa to elegancji sposób nagradzania oraz motywowania Twoich pracowników. Zapakowana w gustowne etui może również stanowić znakomity podarunek dla Twoich klientów. Kupując karty podarunkowe wpłacasz tylko kwotę zasilenia kart. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opat.

Do pobrania:

Dla mediów

Tomasz Pietrzak
Guarana Public Relations
e-mail: tomasz.pietrzak@guaranapr.pl
phone: 509 106 256

Wynajem

W przypadku zainteresowania wynajmem powierzchni handlowej lub reklamowej na terenie Galerii Jurajskiej, prosimy o przesyłanie zapytań na adres: galeriajurajska@gtc.com.pl lub asuda@gtc.com.pl

O Galerii Jurajskiej

Galeria Jurajska to trzecie centrum handlowo-rozrywkowe zrealizowane przez Globe Trade Centre S.A. (GTC) w Polsce i pierwszy nowoczesny obiekt tego typu w Częstochowie. Jego otwarcie nastąpiło w październiku 2009 roku.

Galeria Jurajska

Galeria Jurajska usytuowana jest w Alei Wojska Polskiego 207 - przebiegającym przez całą Częstochowę fragmencie drogi krajowej nr 1, łączącej północ i południe Polski.

Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 000 mkw., z czego 49 000 mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści prawie 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.

W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy najpopularniejszych marek polskich i międzynarodowych. Dla wielu z nich jest to debiut na lokalnym rynku handlowym. Swoje sklepy w Galerii Jurajskiej mają tak znane marki jak m.in. H&M, ZARA, TK Maxx, Massimo Dutti, Stradivarius, Reserved, House, Cropp i Sinsay. Ponadto w ofercie można znaleźć sklepy Euro RTV AGD, Jysk, Rossmann, Super Pharm, Douglas, Sephora, Apart, YES, W.Kruk i wiele innych. Operatorem spożywczym galerii jest Biedronka.

O GTC

Grupa GTC jest wiodącym deweloperem i inwestorem w sektorze nieruchomości, koncentrującym swoje działania na rynku polskim oraz trzech stolicach Europy Środkowo-Wschodniej. Od powstania w 1994 r. Grupa zrealizowała 68 najwyższej jakości, nowoczesne, obiekty biurowe i handlowe z łączną powierzchnią całkowitą wynoszącą ponad 1,2 miliona m kw. w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

GTC

Obecnie GTC jest właścicielem i zarządcą 42 budynków komercyjnych oferujących 698.000 m kw. powierzchni biurowej i handlowej swoim klientom w Polsce, Budapeszcie, Bukareszcie, Belgradzie, Zagrzebiu i Sofii. Ponadto Grupa realizuje 388.000 m kw. powierzchni handlowej i biurowej w stolicach Europy Środkowo-Wschodniej, z których 85.000 jest w trakcie budowy.

Akcje GTC S.A. notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w indeksie mWIG40 oraz na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu. Walory spółki wchodzą także w skład międzynarodowego indeksu Dow Jones STOXX Eastern Europe 300 index.

Więcej na: www.gtc.com.pl