COSTA COFFEE

Restauracje i kawiarnie

COSTA COFFEE

zobacz na planie

poziom: 1

godziny otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 22:00
niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Opis

COSTA COFFEE ‒ jedna z najbardziej cenionych na świecie sieci kawiarni ‒ zawitała do Galerii Jurajskiej w Częstochowie. Częstochowscy kawosze mogą tym samym podczas zakupów skosztować wyjątkowych kaw tworzonych na bazie legendarnej mieszanki Mocha Italia. Otwarciu kawiarni towarzyszy atrakcyjna promocja dla klientów.

Nowa kawiarnia COSTA COFFEE znajduje się na poziomie pierwszym, tuż przy Empiku. Do dyspozycji gości przeznaczony został przestronny lokal, charakteryzujący się przyjazną i sprzyjającą relaksowi atmosferą. Już teraz wszyscy goście centrum handlowego mogą podczas przerwy w zakupach skosztować prawdziwych legend smaku, jak: CHAI Caffè Latte, wyraziste Corto czy Flat White, a także takie Klasyki, jak delikatnie spienione Cappuccino, mocne Americano czy mleczne Caffè Latte. Te wyjątkowe kawy przygotowywane są na bazie mieszkanki Mocha Italia opracowanej ponad 40 lat temu przez braci Sergio i Bruno Costa, a wypalanej do dziś w londyńskiej palarni COSTA COFFEE przy Old Paradise Stree. Wszystkie kawy bariści przygotowują na bazie mleka tradycyjnego, ale także odtłuszczonego, sojowego czy bez laktozy.

Znakomitym uzupełnieniem bogatej oferty napojów jest także rozbudowane menu ciepłego i zimnego asortymentu. Wśród słodkich propozycji znajduje się m.in. podgrzewana w piecu szarlotka, sernik light czy bezglutenowe ciasto czekoladowe. COSTA COFFEE nie zapomniała również o niskokalorycznych przysmakach dla osób dbających o linię. Ci bez wyrzutów sumienia mogą zajadać się jogurtem naturalnym z owocowym puree i chrupiącym musli albo naleśnikami ze szpinakiem i twarożkiem.

Z okazji otwarcia marka COSTA COFFEE przygotowała wyjątkową atrakcję dla klientów. W pierwszym tygodniu funkcjonowania nowo otwartego lokalu wszystkie kawy oferowane są z 30% zniżką.

COSTA COFFEE w Galerii Jurajskiej to pierwsza kawiarnia tej kultowej marki w Częstochowie. COSTA COFFEE na całym świecie ma już ponad 3100 kawiarni i jest jednocześnie numerem 1 w Europie.