Komputronik

Elektronika i multimedia

Komputronik

zobacz na planie

poziom: 1

godziny otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 22:00
niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Opis

Oferta sklepów Komputronik, sieci placówek skupionych pod szyldem firmy obecnej na polskim rynku IT od 1996 roku, to propozycja dla tych, którzy poszukują szerokiego asortymentu artykułów z wielu kategorii, dostarczanych przez producentów znanych i uznanych marek. W naszych punktach klienci mają dostęp do liczącego kilkadziesiąt tysięcy różnych pozycji asortymentu, w którym znajdą między innymi: sprzęt RTV i AGD, elektronikę użytkową, komputery i smartfony, akcesoria komputerowe, sprzęt foto, audio i video, konsole i gry oraz szereg innych artykułów.

W salonach Komputronik na miejscu i od razu przy zakupie można także skorzystać z usług dodatkowych - m.in. zamówić dostawę z wniesieniem, wykupić ubezpieczenie „Gwarancja Beztroski" czy rozłożyć płatność na wygodne raty. Handlowiec przyjmie również zlecenie na usługi serwisowe czy naprawy pogwarancyjne sprzętów.

Mamy to! Zarówno szeroki asortyment produktów, jak i najwyższy standard obsługi. W salonach Komputronik reagujemy na potrzeby klienta dotyczące nie tylko sfery produktowej, lecz także komfortu dokonywania zakupów. Chcemy, by, każdy, kto odwiedza nasze sklepy, miał pewność, że otrzyma fachową poradę przy wyborze sprzętu, znajdzie i dostanie poszukiwany produkt lub otrzyma podobny, spełniający jego oczekiwania.

Zapraszamy do salonów Komputronik!
https://www.komputronik.pl/storehouse/find