Eurofirany

Dom i wnętrze

Eurofirany

zobacz na planie

poziom: 2

godziny otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 22:00
niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Opis

Eurofirany - tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia niepowtarzalnych aranżacji w swoim domu. Od ponad 30 lat pasję do pięknych wnętrz łączymy z najwyższą jakością oferowanych produktów i świadczonych usług.
Oferta naszej marki to przede wszystkim wysokiej jakości tkaniny do dekoracji okien - firany, zasłony, rolety rzymskie, tekstylia, takie jak narzuty, pościele, koce czy ręczniki, a także dodatki - ceramika dekoracyjna i artystyczna, lampy, obrazy, kwiaty, dekoracje świąteczne i wiele innych.

W naszym salonie możesz także skorzystać z kompleksowej usługi przygotowania i realizacji indywidualnego projektu aranżacji okna. Nasi pracownicy to wyspecjalizowana kadra dekoratorów i sprzedawców, którzy chętnie pomogą w stworzeniu niepowtarzalnych wnętrz w Twoim domu.
Dla Ciebie:

- Zaprojektujemy, zmierzymy i uszyjemy na wymiar dekoracje okienne - firany, zasłony oraz rolety rzymskie (również na okna o niestandardowej formie), zgodnie z Twoimi potrzebami oraz stylem, w jakim urządzone jest wnętrze;
- Zamontujemy karnisze, rolety oraz żaluzje manualne i elektryczne w Twoim domu;
- Zajmiemy się późniejszą konserwacją dekoracji okiennych - w tym ich praniem i ponownym upinaniem;
- Uszyjemy na wymiar narzuty, poszewki oraz obrusy;
- Dobierzemy dodatki do wnętrza, takie jak poduszki dekoracyjne, lampy, ceramikę lub obrazy.

Z naszym dekoratorem możesz spotkać się w salonie stacjonarnym, albo umówić się na wizytę w domu. Przyjedzie do Ciebie z próbnikami tkanin, zaproponuje najlepsze rozwiązanie, dobierze karnisze/szyny i sposób upięcia dekoracji okiennej.

Stwórz razem z nami niepowtarzalne wnętrza w swoim domu.