Calypso Fitness

Zdrowie i uroda

Calypso Fitness

zobacz na planie

poziom: 2

godziny otwarcia:
pon. - pt.: 6:00 - 23:00
sob.: 8:00 - 22:00
niedz.: 8:00 - 22:00
niedz. wolna od handlu: 8:00 - 22:00

Opis

Jesteśmy niekwestionowanym liderem rynku fitness w Polsce. Nasza sieć liczy aktualnie już ponad 50 klubów w 21 miastach. Śledzimy trendy i nowości na światowym rynku fitness i skutecznie wprowadzamy je do naszych klubów. Realizowanie celów treningowych przez naszych Klientów oraz atrakcyjność i różnorodność oferowanych treningów jest dla nas szczególnie ważna. Tworzymy nową jakość fitness, bo wsłuchujemy się w rynek i potrzeby naszych klientów.
W 2017 roku zostaliśmy uznani przez konsumentów marką numer 1 w sektorze „czas wolny i rozrywka", jak podaje niezależny raport KPMG „TOP 100 brands".

Nasz sposób na fitness:
Do zdrowego stylu życia podchodzimy kompleksowo, dlatego w cenie karnetu zapewniamy opiekę doświadczonych trenerów wraz z rozpisaniem indywidualnych planów treningowych oraz nielimitowane pomiary składu ciała i monitoring postępów treningowych na najnowocześniejszym analizatorze Tanita. Zachęcamy także do zdrowego odżywania - w naszym klubie dostępne są usługi dietetyczne. Dodatkowo można skorzystać z usług profesjonalnych trenerów personalnych, którzy opracują dedykowane i szczegółowe plany treningowe oraz zadbają o ich prawidłowe wykonywanie. Nasz trener jest na każdym kroku przy swoim podopiecznym, motywuje i zapewnia systematyczność programu treningowego.

Jakość to coś, co nas wyróżnia. Współpracujemy tylko z najlepszymi dostawcami sprzętu siłowego, cardio oraz fitness. Nasz klub wyposażony jest w klatkę do Cross Trainingu, strefę treningu funkcjonalnego, nowoczesną linię sprzętów siłowych i cardio oraz strefę wolnych ciężarów.
Posiadamy salę do zajęć fitness oraz salkę z rowerami stacjonarnymi.

W ramach karnetu można u nas skorzystać z sauny fińskiej. Rodzice trenujący w naszych klubach mogą korzystać z bezpłatnej opieki dla dzieci w strefie Kids Play.
W Calypso Fitness każdego dnia dzielimy się naszą sportową pasją i zarażamy entuzjazmem do zdrowego stylu życia.
Już dziś dołącz do naszej społeczności.