Café Świat Książki

Restauracje i kawiarnie

Café Świat Książki

zobacz na planie

poziom: 1

godziny otwarcia:
pon. - sob.: 10:00 - 22:00
niedz. handlowa: 10:00 - 21:00

Opis

Café Świat Książki to nowoczesna i wygodnie zaaranżowana przestrzeń w księgarni doskonała do spotkań oraz relaksu z książką przy dobrej kawie i ciastku.

- Mocną kawę poproszę!
- Mocną kawę w smaku czy mocno pobudzającą?

Paradoksalnie te dwie rzeczy zazwyczaj nie idą ze sobą w parze! Intensywne w smaku espresso łączymy często z dużą ilością kofeiny, tymczasem to naprawdę niewiele w porównaniu do kawy przelewowej.

Ale Café Świat Książki to nie tylko dobra kawa (różnego rodzaju espresso, klasyki, kawy smakowe, kawy mrożone), ale także herbaty, smoothie, sezonowe słodkości i kawiarniane menu dla dzieci.

Kawiarnia znajduje się w Księgarni Świat Książki.

Księgarnie Świat Książki to sieć licząca ponad 100 salonów na terenie całej Polski. Ich oferta obejmuje nowości, hity wydawnicze i klasykę - od ambitnych tytułów dla wymagających przez literaturę popularną po książki dla dzieci i podręczniki. W każdej księgarni do nabycia są także artykuły papiernicze i tekstylne, a także gry i zabawki.

Klienci Księgarń Świat Książki we wszystkich sklepach sieci bez zobowiązań i bezpłatnie mogą wyrobić Kartę Stałego Klienta, dzięki której otrzymują 10% rabatu na zakupy w księgarniach stacjonarnych i 20% rabatu na zakupy książek w sklepie internetowym swiatksiazki.pl. Sieć wspiera Duże Rodziny - w księgarniach akceptowana jest Karta Dużej Rodziny, a jej posiadacze mają możliwość skorzystania ze specjalnych rabatów